Programok

A 2017-es Kaposvári Állattenyésztési Napok tervezett programja:

2017. szeptember 1. Pénteki programok
09.00 – 10.00 Ünnepélyes Megnyitó (Fedeles Lovarda)
10.00 – 12.00 Holstein-fríz tenyészállat-bemutató és show bírálat *
11.00 – 12.00 Húsmarha tenyészállat fajtabemutató (Húsmarha szabadterület)
11.00 – 15.00 18. Nemzetközi Takarmányozási Szimpózium (Kaposvári Egyetem)
12.00 – 15.00 II. Magyar Lótenyésztési Napok *
13.00 – 15.00 VI. Állattartás Gépesítése konferencia “A kukoricaszilázs készítésének és
felhasználásának korszerű gépesítése” (Kaposvári Egyetem)
15.00 – 18.00 IX. Országos Agrár Felsőoktatási Intézmények Gazdászversenye *
15.00 – 16.00 Patkolókovács bemutató
18.00 Kiállítás zárása
19.00 XI. KÁN Kiállítói Fogadás (Gazdászverseny eredményhirdetés, Kaposvári Egyetem, Sportcsarnok)

2017. szeptember 2. Szombati programok
09.00 Kiállítás megnyitása
09.00 – 18.00 Vadgazdálkodási és Vadgasztronómiai Nap (Vadaspark területén)
Trófea-, solymász- és vadászkutya bemutató, vadételek workshopja,
kézműves foglalkozások, színpadi programok, főzőverseny
09:30 – 10:30 Tenyészállat felvezetés, díjak és elismerő oklevelek átadása*
10:30 – 11:30 Szarvasmarha felvezetők ügyességi versenye*
11:00 – 13:00 XXIV. Szent Mihály – napi Juhtenyésztési Fórum (Helyszín: Kaposvári Egyetem)
11:30 – 18:00 II. Magyar Lótenyésztési Napok *
14:00 – 15:00 Húsmarha Tenyésztési Fórum (Kaposvári Egyetem)
15.00 – 16:00 Patkolókovács bemutató
16.00 – 17:00 Holstein-fríz szarvasmarha fajta-,fejési- , nyírási-bemutató (Tejelő pavilon)
18:00 Kiállítás zárása

2017. szeptember 3. Vasárnapi programok
09.00 Kiállítás megnyitása*
9.00 – 17.00 Vadgazdálkodási és Vadgasztronómiai Nap (Vadaspark területén)
Trófea bemutató, Somogyi Vadászhölgyek trófea bemutatója, solymász bemutató,
vadászkutya bemutató, vadételek workshopja, kézműves foglalkozások, színpadi programok, főzőverseny
09:00 – 17.00 Családi Nap (Vadaspark területén)
09:00 – 12:30 II. Magyar Lótenyésztési Napok *(részletes program hamarosan)
11.00 – 12.00 Holstein-fríz szarvasmarha fajta-,fejési-, nyírási-bemutató (Tejelő pavilon)
11.00 – 12.00 Húsmarha tenyészállat fajtabemutató (Húsmarha szabadterület)
14:30 – 15:30 STIHL Timbersports bemutató*
15.00 – 16.00 Patkolókovács bemutató
15:30 – 17:00 II. Magyar Lótenyésztési Napok *(részletes program hamarosan)

*Pannon Lovasakadémia – a Fedeles Lovarda területén
A programváltozás jogát fenntartjuk!

A kiállítás ideje alatt folyamatosan működő programok:

-Gépkiállítás
-Kisállat-simogató
-Gazdaudvar
-Póni lovagoltatás
-Színpadi programok
-Családi programok

mlosz

További részletek: www.mlosz.hu, facebook.com/lotenyesztesinapok